Bim Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte Bim 28 Ağustos Kataloğu

Bim Aktüel ürünler listesinden ihtiyacınız olanları temin edebilirsiniz. 28 Ağustos tarihine ait ürün listesi haberimizde.

Bim Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte Bim 28 Ağustos Kataloğu

Bim 28 Ağustos kataloğunda tüketicileri birçok yeni ürün bekliyor. Fiyatları da oldukça uygun olması ile öne çıkıyor. Bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor. Sınırlı sayıda olan ürünler mağazalara belirli adetlerde gönderiliyor. Almak istediğiniz var ise size en yakın Bim mağazasına ulaşmanız gerekir. 28 Ağustos kataloğunda elektronik ürünlerin çokluğunu görüyoruz. Marka ürünler uygun fiyatlara size sunuluyor. Evinize veya ofisinize televizyon almak istiyorsanız Dijitsu uydu alıcılı model size 849 TL gibi ekonomik bir tutara sunuluyor. Piyasa tutarlarına göre de oldukça uygun. Televizyonu koyabileceğiniz tv sehpası d bu katalogda var. Tutarı ise 199 TL. Artı bir seçenek daha bulunuyor. Bunları taksitle alabiliriniz. 6 taksit gibi bir imkandan yararlanabilirsiniz. 

1-) Ekonomik Fiyata Mutfak Eşyaları

Mutfağınız için gerekli olan eşyaları uygun fiyata Bim mağazalarından temin edebiliriniz. Özellikle de Emsan tencere setleri özel fiyat ile dikkat çekiyor. Emsan 8 parça çelik tencere seti 299 TL ve 6 taksit seçenekle karşınıza çıkıyor. Bu kaliteyi mutlaka yakalayın ve kaçırmayın. Mutfağınız için cam set ocak modeli de kullanışlı olması ile öne çıkıyor. Modelin fiyatı 339 TL ve 6 taksit. Yeni evlenenlere özel kaçık çatal bıçak setleri de oldukça dikkat çekici. Marka olması ve kaliteli bir kullanımının bulunması sayesinde 169 TL ulaşabilirsiniz.


5 parça çelik tencere seti 149 TL olup kalitesi ile uzun süreli kullanıma elverişlidir. Emsan Çelik çaydanlık fiyatı ise 109 TL. Bu fiyatları kaçırmak istemiyorsanız acele etmeniz gerekir. Bim iade ve değişim konusunda da tüketiciye yardımcı oluyor. Bunun için alım yaptığınız mağazaya fişiniz ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Para iade veya ürün değişimini bu sayede yapabilirsiniz. 

2-) Gıda Ürünlerinde Büyük İndirim

Bim 28 Ağustos ürün kataloğunda gıda ürünlerini de indirimli olarak alabilirsiniz. 5 litre Ayçiçek yağı 39,95 TL. Peynir çeşitleri de 9,95 TL den başlıyor. Salam çeşitleri ise 2,75 TL .


Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel