Bim Aktüel Kataloğu Yayında! İşte Bim 25 Eylül Cuma Günü İndirimleri

Bim 25 Eylül Perşembe aktüel ürün listesi yayınlandı. Yeni gelen ürünler kaliteli ve ekonomik fiyatı ile sizleri bekliyor.

Bim Aktüel Kataloğu Yayında! İşte Bim 25 Eylül Cuma Günü İndirimleri

Bim tüketicilere sunduğu kaliteli ürünleri ile zincir mağazalar arasında ilk sırada yer alıyor. Kendine özgü ürünleri ekonomik fiyata sunmasının yanı sıra garantili olarak vermesi tercih edilmesine olanak sağlıyor. 25 Eylül 2020 aktüel ürün listesinde yeni ürünler bulunuyor. İhtiyaç duyduklarınızı ekonomik fiyatlara temin ederek satın alabilirsiniz. Bim garantili ürün hizmet anlayışı ile de tüketiciye destek veriyor. Özellikle de taksitli seçeneğinin bulunması ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor. İade ve değişim konusunda da mağazalardan profesyonel destek alabilirsiniz. 

1-) Bim Aktüel Ürün Listesi

25 Eylül aktüel ürün listesinde Fakir elektrik süpürgesi bulunuyor. 1,5 litre toz hazneli cihazın fiyatı 579 TL olup peşin fiyatına 6 taksit seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Özel olan bu cihaz kullanım kolaylığı ile size katkı sağlayacaktır.Aktüel ürün listesinde sarı çizme 27,5 TL, Pencereli Mega hurçlar ise 13,90 TL fiyata satılıyor. İhtiyacınız var ise temin edebilirsiniz. Bu ürünler stoklarla sınırlı olduğu için acele etmenizde fayda olacaktır.

Evinizin veya ofisinizin halı ihtiyaçlarını gidermek isterseniz bu haftaki aktüel ürün listesinde halı modelleri de bulunuyor. Kaliteli olan halı modelleri özel tasarıma sahiptir. Bu da odanızın daha şık görünmesine yardımcı olacaktır. Halıların fiyatları 27,50 TL olarak satışa sunuluyor.

Çocuklar için birbirinden güzel oyuncaklarda indirim listesinde yer alıyor. Özel fiyat içeriğinden yararlanarak çocuklarınızı en iyi şekilde mutlu edebilirsiniz.

Bu haftaki aktüel ürün listesinde mutfaklar için ekonomik fiyatlar bulunuyor. Çelik pilav tencere 109 TL 6 taksit seçeneği ile yer alıyor. Ayrıca ürün garantili bir şekilde size veriliyor.

Bu hafta tence setlerinden diğer mutfak setlerine kadar tüm ürünlere kolayca erişim sağlayabilir ve satın alabilirsiniz. Çelik süzgeç 89,90 TL, kek kalıpları 64,90 TL, cam tuzluk modelleri 24,90 TL den satışa sunulmaktadır.

Evinizde spor yapmak isterseniz bu hafta spor bisikleti bulunuyor. Özel tasarıma sahip olan bu bisiklet modeli ile yağlarınızı eritebilirsiniz. Fiyatı da 1.099 TL’dir. Ayrıca spor ayakkabıdan diğer spor malzemelerine kadar geniş bir ürün çeşidi sizleri bekliyor olacaktır.Yorulan kaslarınızı dinlendirmek isterseniz masaj tabancasını tercih edebilirsiniz. Şarjlı olan bu ürünün fiyatı 199 TL 6 taksit seçeneği ile size sunuluyor.Spor malzemeleri arasında yer alan ayarlanabilir el yayı 17,90 TL, Egzersiz tekerleği 19 TL, kelebek spor aleti 29 TL den satışa sunuluyor. Sizde tercih ederek satın alabilirsiniz. Ürünler özel tasarım olduğu için kullanımı da oldukça kolay olacaktır. 


Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel