Bim 9 Ekim Aktüel Ürün Listesi! İşte Cuma Günü Gelecek Ürünler

Bim 9 Ekim Cuma günü gelecek ürün listesi yayınlandı. Elektronik ürünlerden diğer seçeneklere kadar ekonomik fiyatlara alım yapabilirsiniz.

Bim 9 Ekim Aktüel Ürün Listesi! İşte Cuma Günü Gelecek Ürünler

Bim marketleri sadece gıda ihtiyacımızı değil birçok ek ihtiyaç duyduğumuz ürünlerle bizim isteklerimize cevap vermektedir. Tekstil, ev tekstili, ev teknolojisi, diğer teknolojik ürünler, kırtasiye malzemeleri, mutfak gereçleri gibi birçok ürün satışı yaparak hizmet vermektedir. Bu tarz ürünlerin tanıtımını ve satışını yaparken aynı zamanda uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.Her hafta farklı kategoride farklı uygun fiyatlı ürünler ile heyecanla beklenen Bim kataloğu bu hafta da birbirinden uygun ve güzel ürünlerle hizmetinizdedir. Fiyatların uygun oluşu sizi yanıltmasın. Uygun fiyatlar ve yüksek kaliteli ile hizmet vermektedir. Satışını yaptığı ürünlerin arkasında durmaktadır. Her sorun ile ayrı ayrı ilgilenen Bim diğer rakiplerine fark atmaktadır.

1-) 9 Ekim Cuma Cuma Bim Aktüel Ürünleri Nelerdir

Heyecanlı bekleyiş sona erdi Bim ürünlerinin kataloğunu yayınladı. İstediğiniz ürüne en yakın Bim mağazasından uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Taze çiftler için, yeni düğün yapacak olanlar için birbirinden uygun fiyatlarda mutfak eşyaları sizlerle.

57 parça Güral porselen yemek takımı sadece 999.00 TL. 8 parça Çelik tencere seti sadece 299.00 TL. 30 parça Miami çatal kaşık bıçak seti ise sadece 299.00 TL. Kumtel aspiratör 139.00 TL. 12 parça altın yaldızlı çay bardağı seti sadece 52.90 TL. İhtiyaçlarınıza göre şu bardağı, kahve yani bardağı, mini fırın, döküm tencere, çerezlik seti, fincan seti de uygun fiyatlarla 9 Ekim Cuma günü Bim marketlerinde sizleri bekliyor.

2-) Birbirinden Uygun ve Şık Tekstil Ürünleri 9 Ekim Cuma Günü Bim Marketlerinde

Kalitesi, şıklığı ve uygun fiyatı ile Bim tekstil ürünleri çok rağbet görmektedir. Bütün ihtiyaçlarınıza uygun ev tekstili ürünlerine bu hafta uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Çift kişilik nevresim takımı, tek kişilik nevresim takımı, tek kişilik battaniye, cift kişilik battaniye, banyo paspası, banyo paspas takımı, kadın pijama takımı, birbirinden farklı modellerde birbirinden şık halı modelleri, birbirinden güzel havlu modelleri, terlikler ve bornoz setleri çok uygun fiyatları ile Bim marketlerinde 9 Ekim Cuma günü sizleri bekliyor. 9 Ekim Cuma günü Bim marketlerine uğramadan geçmeyin.


Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel