Bim 30 Ekim Cuma Aktüel Ürün Listesi! Dev Cuma İndirimi! İşte Liste

Bim 30 Ekim Cuma günü indirimleri kaçırmayın. Bu hafta gelecek ürünlerde çeşit oldukça fazla. fiyatı da oldukça ekonomik.

Bim 30 Ekim Cuma Aktüel Ürün Listesi! Dev Cuma İndirimi! İşte Liste

Bim 30 Ekim 2020 aktüel kataloğunu incelediğimizde bir birinden muhteşem ürünlerle karşılaşıyoruz. Bu ürünler arasında çok sayıda tekstil ürünü ile birlikte elektrikli ev aletleri, elektronik ürünler, züccaciye ürünleri, oyuncak çeşitleri ve oto aksesuarları yer alıyor. Yeni Bim aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasını incelediğimizde bizleri elektronik ürünler karşılıyor.


Android işletim sistemine sahip, gücünü 4 çekirdekli işlemciden alan, geniş açılı uzaktan kumandalı, Google Play, Prime Video, Youtube, Netflix, Bluetv, LiveTV ve PuhuTv gibi platformları destekleyen, 2 yıl garantili, ücretsiz kurulum imkanı ile satışa sunulan Dijitsu 65″ Uydu Alıcılı Smart Led TV 4399 TL. Çift iplikli ve mekik dikiş kullanımı sunan, 16 dahili desen seçeneğği bulunan, ayak pedallı, aileri ve geri dikiş fonksiyonlu, otomatik iplik sarmalı ve 2 yıl garantili Kiwi Büyük Boy Dikiş Makinesi 369 TL. 3 adet quartz tüpten oluşan, 3 kademeli ısı gücü sunabilen, 2 yıl garantili Kumtel Çift Taraflı Büyük Isıtıcı 119 TL. Tek iple düz dikiş yapabileceğiniz, kot, yün ve deri dikimine uygun olarak üretilmiş, 4 adet pil ile çalışabilen Singer El Dikiş Makinesi 59,90 TL.Bim aktüel 30 Ekim 2020 kataloğunda yer alan kampanyalı ürünler saymakla bitmiyor. Yeni Bim kataloğunun bir sonraki sayfasına geçtiğimizde bizleri çok sayıda züccaciye ürünü karşılıyor. Metal kulp ve tepelere sahip, cam kapaklı, 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş Hisar Optima 4 Parça Sahan Seti 119 TL. Hisar Optima Granit Karnıyarık tenceresi 79,90 TL. Kütahya Porselen’den 51 Parçadan oluşan Altın Fileli Rölyefli Yemek Takımı 369 TL.


Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel