Bim Bu Hafta Neler İndirimde? İşte 21 Ağustos Aktüel Kataloğu

Bim 21 Ağustos Aktüel ürünlerde en yeni çeşit ve en ekonomik fiyatları bulabilirsiniz. Almak istiyorsanız acele etmeyi unutmayın.

Bim Bu Hafta Neler İndirimde? İşte 21 Ağustos Aktüel Kataloğu

Bim marketler arasında ekonomik fiyat ve uygun fiyat anlayışı ile size yardımcı oluyor. Bim 21 Ağustos aktüel ürünler arasından seçimler yapabilir ve ekonomik fiyatlara alımlar yapabilirsiniz. Okulların açılmaya başlaması ile çanta grupları da çıkmaya başladı. Özel okul çantaları tasarım ve şıklıkları ile sizleri bekliyor. 

1-) Akıllı Çocuk Saati

Çocuklarınız okula başladığı zaman onları güvenle almak isterseniz Bim 21 Ağustos aktüel ürünlerinde yer alan akıllı çocuk saatlerini tercih edebilirsiniz. Konum izleme imkanı sayesinde çocuğunuzun nerde olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Fiyatı da piyasa şartlarına göre oldukça uygun. 499 TL gibi bir fırsat sizi bekliyor. Kırtasiye malzemeleri de aktüel ürün kapsamında yer almaktadır. Kalemlerden rengârenk defterlere kadar ekonomik bir alım yapabilirsiniz. 


2-) Çocuklar İçin Çalışma Masaları

Bim 21 Ağustos aktüel ürünlerinde çalışma masaları da karşınıza çıkıyor. Bu masalar özel tasarıma sahip olduğu gibi uzun süreli kullanım açısından da avantaj sağlıyor. Sizde güvenle tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. 2 tür çalışma masası bulunuyor. 249 TL veya 179 TL arasından uygun olanları tercih edebilirsiniz. 


3-) Defter Grupları

Çocuklarınız için özel defterler Bim farkı ile sunuluyor. A4 30 yaprak müzik defteri 2,5 TL gibi uygun bir fiyata sunuluyor. A4 120 yaprak spiralli defter 7,95 TL alabilirsiniz. 10’lu mercan kalem modelleri 4,5 TL gibi ekonomik fiyata karşınıza çıkıyor. 

4-) Giyim Ürünleri

Okula başlama döneminde çocuklarınız için gerekli olan çorap gibi ürünler de katalogda yer alıyor. Külotlu çorap modellerinden düz çorap modellerine kadar geniş bir seçeneğe ulaşabilirsiniz. Bu ürünlere ulaşma aşamasında mutlaka hızlı hareket etmeniz gerekir. Stoklarla sınırlı olmasından dolayı aynı gün temin edebilme imkanını bulabilirsiniz. Pamuklu diz altı çorap 3,50 TL gibi fiyatlarla karşınıza çıkıyor. 2’li dantelli çorap modelleri ise 5,95 TL’dir. Külot ve sütyen modelleri de bulunmaktadır. Tasarım ve kullanım rahatlığı ile ön planda yer alan modeller uygun fiyatla karşınıza çıkıyor. Dantelli takımlar 24,90 TL gibi ekonomik fiyatlarla sunuluyor. 

Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel