Bim 2 Ekim 2020 Ürün Kataloğu! İşte Gelecek Ürünler

Bim 2 Ekim Cuma günü yeni ürün listesi ile tüketiciye katkı sağlıyor. Bu haftaki ürün listesi oldukça geniş olmakla beraber fiyatları da oldukça ekonomik.

Bim 2 Ekim 2020 Ürün Kataloğu! İşte Gelecek Ürünler

Bim 2 Ekim Cuma günü yeni ürün listesi ile tüketiciye katkı sağlıyor. Bu haftaki ürün listesi oldukça geniş olmakla beraber fiyatları da oldukça ekonomik. Sizde ihtiyacınız olan ürünleri mağazalardan kolayca temin edebilirsiniz. Elektronik ürünlerde peşin fiyatına taksit seçeneği de bulunuyor. Bu sayede ödeme kolaylıklarından yararlanarak istediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. 


1-) Bim 2 Ekim Cuma Gelecek Ürünler

Bim 2 Ekim Cuma günü gelecek ürünler içerisinde 8 bölmeli çift kapaklı dolap bulunuyor. Özel tasarıma sahip olan bu modelin fiyatı ise 199 TL olup peşin fiyatına 6 taksitle alabilirsiniz. Küçük tasarıma sahip olması kullanımı daha etkili bir hale getiriyor.Akıllı cep telefonlarının kullanımında büyük yardımcı olan taşınabilir şarj aleti bu haftaki indirimli ürünler arasında bulunuyor. 30.000 mAH güce sahip olan ürünün fiyatı 129 TL’dir. İsterseniz de 6 taksitle alabilirsiniz. Akım korumalı 3 USB girişli priz modeli 49,90 TL olarak karşınıza çıkıyor. Evinizde veya ofisinizde rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

2 Ekim Cuma günü katlanabilir masa da gelen ürünler arasındadır. 49,90 TL olan katlanır masa özel boyutu ile kolayca kullanıma sahiptir. Metal dikiş kutu seti 19,90 TL olarak yer almaktadır.

Çocuklar için özel oyuncak türleri bulunuyor. 120 parça blok oyuncak modeli 39,90 TL fiyatı ile karşınıza çıkıyor. 3 boyutlu karton ev modeli ise 14,90 TL dir. Eğitici masal kitapları ise 1,50 TL den satışa sunulmaktadır. Sizde çocuklarınız için bu ürünleri tercih ederek satın alabilirsiniz.Elektronik ürünler arasında mini fırın da yer alıyor. Kumtel marka olan mini fırın 159 TL 6 taksit seçeneği ile tüketicilere sunulmaktadır. 3 programlı olan mini fırın 2 yıl da garantilidir. Katmer ve gözleme sacı ile 119 TL den satılıyor.

Mutfak ürünlerinde de indirim bulunuyor. Sizde en yakın mağazaya giderek alım yapabilirsiniz. İade ve değişim konusunda da mağaza personellerinden destek alabilirsiniz. Genel amaçlı bıçak 39,90 TL ile de mağazalarda sizleri bekliyor. 


Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel