Babil Dizisi Final Yaptı! Reytinglere Fazla Dayanamadı! İşte Reyting Sonucu

Ekranların fenomen dizisi Babil hakkında şok bir haber ortaya atıldı. Söz konusu habere göre Babil dizisinin şok bir kararla final yapılacağı konuşuluyor

Babil Dizisi Final Yaptı! Reytinglere Fazla Dayanamadı! İşte Reyting Sonucu

Ekranların fenomen dizisi Babil hakkında şok bir haber ortaya atıldı. Söz konusu habere göre Babil dizisinin şok bir kararla final yapılacağı konuşuluyor. 16 Ekim yani bugün Babil dizisi final mi yapacak sorusunun cevabı internet arama motorları üzerinden araştırılıyor. Babil dizisi bugün akşam ekranlara gelecek. Söz konusu dizi ile ilgili ortaya atılan iddiada dizinin bu akşam final bölümü ile ekrana geleceği yer alıyor. 

1-) Final Üzerine Final

Güçlü oyuncu kadrosu ile her cuma ekranlarda olan Babil dizisi bu akşam 16. Bölümü ile ekrana gelecek. Kırmızı oda dizisinin reytinglerde göstermiş olduğu başarının Babil dizisine final yaptıracağı konuşuluyor. Dizi kategorisinde final üzerine final haberleri gündemden düşmüyor. Oyuncu kadrosunda Onur Saylak ve Halit Ergenç’in yer aldığı Babil dizisi bu akşam 16. Bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Geçtiğimiz sene ilk sezonda gösterdiği başarıyı sürdürmek isteyen Babil dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin reyting rekoru kırması sebebiyle düşüş yaşayan diziler arasında yer alıyor. Şimdi ise dizinin hayranları Babil dizisinin final yapıp yapmayacağı ile ilgili soruların cevabını arıyor.


2-) Babil Hayranlarına Kötü Haber

Merak ve ilgi ile izlenen Babil dizisi her hafta cuma akşamı ekranlarda oluyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin final yapacağı haberleri magazin basınında sürekli konuşuluyor. Dizi geçen sene yayınlandığı günden bugüne ilgiyle izleniyor. Ancak aynı gün yayınlanan Kırmızı Oda ve Ramo isimli dizilerle aynı yayın gününe denk gelmelerinden dolayı Babil dizisinin reytinglerde düşüş yaşadığı söyleniyor. Konu ile ilgili dizi yapımcıları şu anda hiçbir açıklamada bulunmadı. Yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekoru kıran Babil dizisi diğer dizilerle aynı gün yayında olmasından dolayı reytinglerde gerileme yaşadı.


Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin reytinglerde öne geçmesi Babil dizisinin izlenme oranlarını bir hayli düşürdü. Dizi yapımcıları henüz bir açıklama yapmazken dizinin yeni sezonda ekranda olmayacağı konuşuluyor. İlk sezondaki başarıyı yakalayamayan Babil dizisinin final yapıp yapmayacağı ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. İzleyiciler dizinin akıbetinin ne olacağını merak ediyor. 

Etiketler

Dizi