Baba Vanga'dan Bir Kehanet Daha! Buda Olursa Dünyanın Sonu Gelir! Şok Detay

Kâhinlik, ileri gelecek hakkında tahmin ve yorumlamalarda bulunmak anlamına geliyor. Dünya üzerinde kendisini çok sayıda kâhin olarak tanımlayan insan bulunuyor.

Baba Vanga'dan Bir Kehanet Daha! Buda Olursa Dünyanın Sonu Gelir! Şok Detay

Kâhinlik, ileri gelecek hakkında tahmin ve yorumlamalarda bulunmak anlamına geliyor. Dünya üzerinde kendisini çok sayıda kâhin olarak tanımlayan insan bulunuyor. Ancak bunlar arasında öyle bir isim var ki söylediği çoğu şey gerçekleşti. Bahsettiğimiz isim Baba Vanga! Bulgaristan uyruklu bu kadın ileri düzey kehanetlerini belirtiyor ve her biri tek tek gerçekleşiyor. Son zamanlarda Donald Trump'ın koronaya yakalanması da dâhil. 


1-) Baba Vanga Kimdir? Donald Trump Hakkında Neler Dedi?

Seneler önce yaşamını sürdürmüş ve 1996 yılında hayatına gözlerini yummuş Bulgaristan asıllı bir kâhin. Ancak onu diğer kahinlerinden ayıran yönler bulunuyor. Çok bilinmesi ve tanınırlığının yanı sıra birçok olayı da öncesinde bilmiş. Aylardır dünyayı kasıp kavuran Corona virüsü de yıllar önce bildiği ve yakın çevresine söylediği ortaya çıktı. Bu tahmininde de yanılmayan Vanga'nın görüşleri bununla da bitmiyor. Donald Trump hakkında söyledikleri oldukça şaşırtıcı bulunuyor.

Yıllar önce Bulgar sporcu Neshka Stefanova kendisiyle görüştü. Sporcunun yaptığı açıklamalara göre '' Seneler önce görüştüğümüzde bana hepimizin korona olacağını söyledi. Bunu ilk duyduğumda anlam yükleyemedim ve ne dediğini anlayamamıştım. Ancak seneler sonra görüyorum ki salgından bahsediyormuş. Sadece bunu değil ABD başkanının da buna yakalanacağı belirtti'' dedi. Baba Vanga aynı zamanda başkanın virüs sonrası sağır olacağını dile getirmişti. Seçimler sırasında da beyninde tümöre yakalanacağı iddialar arasında yer alıyor. 


2-) İşte Baba Vanga'nın Diğer Kehanetleri

Daha önce Bretix sürecinden 11 Eylül İkiz kuleler saldırısına kadar birçok tahmini gerçekleşmişti. Ancak bununla sınırlı kalmayan kehanetleri yer alıyor. Dünya üzerinde kendisine inanan birçok insan bulunan Vanga, yaşamının son zamanlarında şu kehanetleri gördüğünü aktarıyor:


• Avrupa'da insan sayısı giderek azalacak. 2025 yılında Avrupa'da bulunan insan sayısı çok az olacak,
• 2033 yılında kutuplarda ciddi erimeler oluşacak ve mevcut su sistemi giderek yükselecek,
• Mars'ta bir koloni kurulacak ve ilerleyen yıllar içerisinde dünyadan bağımsızlığını talep edecek,
• Uzaylılar ile görüşmeler başlanacak. Hatta ilerleyen zamanlarda su altında uzaylılar ile birlikte yaşam alanları oluşturulacak,
• 2088 yılında insanların saniyeler içinde yaşlanmasına sebep olan bir hastalık keşfedilecek gibi farklı konularda görüşleri bulunuyor.

Etiketler

Gündem