Aşk İtirafı!Ünlü Şarkıcı Defne Samyeli! Eski Sevgilisi Cem Yılmazın ihaneti Sarsmıştı

Önceki birlikteliği Cem Yılmaz ile ilişkisi bir ihanet ile gündeme gelmişti Defne Samyeli'nin. İsmi geçtiğimiz aylarda başka bir kişi ile anılan Defne Samyeli sorulan sorulara ilginç açıklamalarda bulundu.

Aşk İtirafı!Ünlü Şarkıcı Defne Samyeli! Eski Sevgilisi Cem Yılmazın ihaneti Sarsmıştı

Önceki birlikteliği Cem Yılmaz ile ilişkisi bir ihanet ile gündeme gelmişti Defne Samyeli'nin. İsmi geçtiğimiz aylarda başka bir kişi ile anılan Defne Samyeli sorulan sorulara ilginç açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz aylarda eski Beşiktaş Başkanlığını yapan Serdar Bilgili ile bir birlikteliği olduğu haberi gündemde konu olmuştu.


Magazine bomba gibi yansıyan bu birliktelik haberi günlerce konuşuldu. Defne Samyeli başlamış olduğu televizyonculuk kariyerini sona erdirerek kariyerini şarkıcılık ile sürdürdü. Sancılı bir aşk hayatı bitiren Defne Samyeli ve eski Beşiktaş Başkanlığını yapan Serdar Bilgili çıkan haberler karşısında sessiz kalarak herhangi bir açıklama yapmadılar. Bu nedenle de askıda kalan haber akıllarda soru işareti bıraktı.                                               

1-) Defne Samyeli'nin Aşk Hayatı

Geçtiğimiz akşam saatlerinde Bebekte görüntülenen Defne Samyeli'ye " Bir erkek birden fazla kadını aynı oranda aynı anda sevebilir mi? " sorusu soruldu. Defne Samyeli ise bunun üzerine birden fazla erkeği aynı anda ve aynı oranda sevemeyeceğini belirtti. Önceki akşam Bebekte yer alan bir mekandan uzaklaşırken görüntülendi. Defne Samyeli ismi halen eski Beşiktaş Başkanlığını yapan Serdar Bilgili ile gündemde yer alıyor. Gündemden düşmeyen ikilinin birlikteliği herhangi bir açıklığa kavuşmuş değildir. Açıklamada bulunmayan ikili sessizliği koruyor. Sorular yanıtsız bir şekilde takipçilerini yani meraklıları bekliyor.


2-) Yeni Bir Aşktan Mı Korkuyor? İhanetin Sarsıntısı Geçmedi Mi?

Gözler şarkıcı Defne Samyeli'nin üzerinde iken Samyeli Bebekte ki bir mekandan ayrılırken görüntülendi. Maskesiz yakalanan Defne Samyeli sorular üzerine birçok kez test yaptırdığını ve sağlığına dikkat ettiğini belirtti. Sadakatsiz dizisinde yer alan bir olayın gündeme gelmesi bir erkek birden fazla kadını aynı anda aynı oranda sevebilir mi sorusu üzerine Defne Samyeli:" Ben insanlar için böyle bir şeye hak sahibidir ya da hak sahibi değildir diyemem." dedi.

Aynı soru kadınlar iki adama aynı anda âşık olabilir mi olarak soruldu. Defne Samyeli bu soru üzerine kendisinin aynı anda iki adamı sevemediğini söyledi. Önceki birlikteliği olan Cem Yılmaz ile ilişkisi Cem Yılmaz'ın ihaneti ile sonlanan Defne Samyeli çok kötü sarsılmıştı bu olay sonucunda. Bir buçuk yıllık bir ilişkinin bitmesinin ardından Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı gündemi de sarsılmıştı. Defne Samyeli ile birlikteliği henüz bitmemişken başladığı bilinen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı gündemi oldukça etkilemişti. 

Etiketler

Gündem