Acun Ilıcalı'ya 33 Yıllık Dostundan Olağanüstü Doğum Günü Sürprizi!

Ünlü programcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün 51. yaşına bastı. 33 yıldır yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Ilıcalı ve Esat Yontunç, sosyal medya gündemine damga vurdu. Survivor 2020'nin çekimleri sırasında seti basan Yontunç, kadim dostunun doğum gününü kutlayarak pasta sürprizi yaptı.

Acun Ilıcalı'ya 33 Yıllık Dostundan Olağanüstü Doğum Günü Sürprizi!

29 Mayıs günü doğan ünlü programcı Acun Ilıcalı, koronavirüs salgını nedeniyle doğum gününü kutlayamadı. Ancak 33 yıllık kadim dostu Esat Yontunç, Ilıcalı'ya beklemediği bir sürpriz yaparak Survivor 2020 setini bastı. Arabayla çekimlerin yapıldığı alana giren Yontunç, çocukluğundan beri arkadaşı olan Ilıcalı için pasta kesti. 

1-) Survivor Çekimlerine Arabayla Daldı

Survivor 2020'de yeni bölüm için hazırlanmış olan parkurda çekimler yapılırken, Acun Medya'nın genel koordinatörü Esat Yontunç, çekim alanına arabasıyla daldı. Şaşkınlık geçiren Ilıcalı ve yarışmacıları neye uğradığını şaşırdı. Arkadaşının doğum gününü unutmayan Yontuç, güzel bir pasta yaptırarak Ilıcalı'nın 51. yaş gününü kutladı. O onları sosyal medya hesabından paylaşan Yontunç, altına eklediği "Özel paket servis, herkes şokta!" notuyla kutlama yaptı. 

Hala şaşkınlıklarının önüne geçemeyen yarışmacılar ve Acun Ilıcalı, pastayı beraber keserek doğum günü kutlaması yaptı. Ilıcalı'nın salgın nedeniyle doğum gününü kutlayamamasına çözüm bulan Yontunç, eğlenceli anlar yaşattı. 

Survivor Çekimlerine Arabayla Daldı

2-) Esat Yontunç'tan Unutulmayacak Sürpriz

33 yıllık dostunun doğum gününü sosyal medya hesabından da kutlamayı ihmal etmeyen Esat Yontunç, altına eklediği notla yüzlerde tebessüm oluşturdu. Beraber oldukları bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Yontunç, altına şu notu ekledi:

"33 yıldır oyun oynuyoruz, oynatıyoruz. Zuhuratbaba'daki evde silgilerden Survivor 2020'ye... İnşallah bir o kadar daha güzel, hayırlı günlerde hep beraber nice oyunlara. İyi doğdun, iyi ki varsın" ifadelerine yer verdi.

 

Esat Yontunç'tan Unutulmayacak Sürpriz

3-) Yarışmacılarıyla Pasta Kesti

Öte yandan günlerdir aç olan Survivor 2020 yarışmacıları, kesilen pastanın keyfini çıkardı. Ilıcalı ise hem duygulandığı hem de sevinçten havaya uçtuğu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Güzel bir kutlama yapan Survivor ekibi, günlerini şenlendirmeyi başardı. Yarışmacılarıyla beraber mumlara üfleyen Ilıcalı, 29 Mayıs günü 51 yaşına bastı.

Yarışmacılarıyla Pasta Kesti
TV