A101'de Bu Hafta Şok İndirimler Var! İşte A101 3 Eylül Kataloğu

A101 3 Eylül 2020 indirim kataloğu açıklandı. Sınırlı olan ürünlere erişmek istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor.

A101'de Bu Hafta Şok İndirimler Var! İşte A101 3 Eylül Kataloğu

A101 tüketiciler için sunduğu özel ürünler ile öne çıkıyor. Birbirinden kaliteli ürünler sunan mağaza zinciri ekonomik fiyatları ile de alım yapmanızı kolaylaştırıyor. Ürünleri içerisinde geniş bir seçenek bulunuyor. 3 Eylül 2020 tarihinde birbirinden özel fırsatlara kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Elektronik ürünlerden gıda ürünlerine kadar güvenilir bir alım yapabilirsiniz. Özellikle de elektronik ürünlerde taksit seçeneği ve ekonomik fiyatı ile öne çıkıyor. Sizde tercih ederek ürünleri alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli detay mağazada bulunan ürünler stokla sınırlıdır. Bunun için acele etmeniz gerekir.


1-) Elektronik İndirimli Ürünler

3 Eylül’de elektronik ürünlere indirim oranının yüksek olduğunu görebilirsiniz. HI-Level Smart Led TV özel fiyatı ile dikkat çekiyor. Fiyatı ise 2.199 TL’dir. Daha ekonomik bir alım yapmak isterseniz de Elton televizyon 899 TL’dir. Ayrıca bu fiyatlara taksitle alabilme imkanınız da bulunuyor. Kredi kartına taksit yaptırabilirsiniz.


Reeder P13 Blue cep telefonu da 1299 TL ile size sunuluyor. Telefonun şarj süresi de oldukça başarılıdır. 4080 maH bataryaya sahip olmasından dolayı tercih edilebilir. Çamaşır makinesi 5 kilo yıkama kapasitesine sahip olan SEG markası ile sunuluyor. Fiyatı 999 TL’dir. Bundan da taksit seçeneği bulunuyor. Ürünler size garantili olarak sunulmaktadır. Bu konuda mağaza personelinden bilgi alabilirsiniz. 


2-) Akıllı Drone Geliyor

A101 farklı ürünleri ile tüketiciye katkı sağlıyor. Bu haftaki ürün kataloğunda akıllı drone bulunuyor. 199,95 TL gibi ekonomik fiyata özellikli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Çocuklar için de özel oyuncaklar bulunuyor. Kız ve erkek çocuklar için sunulan oyuncaklar sağlığı tehdit edici herhangi bir etken madde içermiyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde tercih ederek kullanabilirsiniz.


3 Eylül kataloğunda ahşa katlanabilir masa modelleri de bulunuyor. Fiyatı ise 349,95 TL. Gölgeli salıncak 289,95 TL gibi bir rakamla karşınıza çıkıyor. Ayrıca spor yapanlar içinde özel ürünler bulunuyor. Egzersiz setlerine ekonomik fiyatlarla erişim sağlayabilirsiniz. Geniş bir model seçeneği bulunması da size yardımcı olacaktır.


Çocuk odalarında kullanabileceğiniz 4 raflı çok amaçlı dolap da 179 TL gibi ekonomik bir tutarla sunuluyor. Mutfağınızda kullanım sağlayabileceğiniz özel saklama kapları da ekonomik fiyatlarla satışta yer alıyor. 


3-) En Özel Mutfak Eşyaları

A101 kadınları da düşünüyor. Mutfaklarınız için gerekli olan tabak ve tava gibi ürünleri ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Oval kapaklı tencere satış fiyatı 35 TL olarak karşınıza çıkıyor. Erzak kapları ise 3,5 TL den başlayan fiyatlarla yer alıyor. Size uygun olanları seçebilir ve satın alabilirsiniz. Mutfakta kullanılacak ürünler arasında yer alan sunum tabakları da 4,95 TL başlayan fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Fırında kullanılabilecek özel kap ise 22,5 TL’dir. 


4-) Bebek Bezlerinde İndirim

Bebek bezi konusunda da kataloğa giriş yapan A101 Molfix bebek bezi çeşitlerini 79,95 TL den satışa sunuyor. Bu ürünler stoklarla sınırlıdır. Ayrıca iç giyim ürünlerinde de özel fiyat avantajı bulunuyor. Boxer fiyatları 12,95 TL ile satışa sunuluyor. Erkek kemer fiyatı ise 9,95 TL’dir. Sizde bu fırsatları kaçırmayın ve acele ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünlere hızlıca erişin.


Evinizde kullanım sağlayabileceğiniz yolluk modelleri ise 39,95 TL ile alıcısı bekliyor. Lüks masa örtüsü ise 29,95 dir. A101 tüketicilere kaliteli ürünleri sunuyor. Ayrıca ürünleri iade veya değişim yapmak isterseniz mağaza yetkilisine başvurmanız yeterli olacaktır. Eğer taksitle alım yapılacak ise bunu da önceden belirtmeyi ihmal etmeyin. Bu sayede istediğiniz ürünü alabilirsiniz. 


Etiketler

Alışveriş   A101 Aktüel