A101 27 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! İşte Fırsat Ürünleri

A101 27 Ağustos indirim listesi yayınlandı. İşte ekonomik fiyatlara alabileceğiniz ürün listeleri.

A101 27 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! İşte Fırsat Ürünleri

A101 bu haftaki ürün kataloğunda birbirinden farklı ürünleri özel fiyatı ile sunuyor. Bu ürünleri takip etmek ve satın almak isterseniz acele etmeniz gerekecektir. A101 her hafta düzenli olarak ürün kataloğunu yayınlıyor. Tüketiciler için uygun fiyatı benimseyen market zinciri elektronik üründen gıdaya kadar birçok seçeneği indirimli sunuyor. 

1-) Toshıba Full HD Smart Led TV

Uygun fiyata kaliteli özelliklere sahip bir televizyon almak istiyorsanız bu haftayı kesinlikle es geçmeyin. Ücretsiz montaj içeriği ile sunulan Toshıba televizyon aynı zamanda smart özelliğe de sahip. Yüksek çözünürlükte olması kaliteli bir izlenim oluşmasına yardımcı oluyor. Fiyatı da piyasaya göre çok uygun. 2.399 TL gibi bir rakamla tüketiciye sunuluyor.


Daha uygun bir fiyata televizyon arıyorsanız 1.549 TL H Level Smart özelliğe sahip televizyonu da tercih edebilirsiniz.


2-) Elektronik Ürünler

Bu hafta elektronik ürünler içerisinde indirimde Samsung Tablet bulunuyor. Fiyatı ise oldukça uygun. 1.299 TL ile size sunuluyor. Samsung Galaxy A30s cep telefonu ise 2.799 TL. 4 GB ram ve 46 GB hafıza seçeneği ile bu fiyata kaçırılmayacak bir model.


Çamaşır makinesi ve fırın seçenekleri de bulunuyor. Bu ürünler garantili olarak size sunulmaktadır.


• Çamaşır makinesi 7 kilo fiyatı ise 1.199 TL
• Turbo fırın A sınıfı 1.049 TL
• Vakum dik süpürge 169 TL 


3-) Bu Hafta Çocuklara Çok İndirim Var

A101 bu hafta çocuklar için özel oyuncak grupları sunuyor. Akülü araba 899.95 TL olarak karşınıza çıkıyor. Özellikli olması çocuklarınızı çok mutlu edecektir. Ayrıca diğer oyuncak gruplarına da insert üzerinden bakabilirsiniz.


Muharrem ayına özel bakliyatta da indirime giden A101 aşurelik ürünleri ekonomik fiyatlara sunuyor. Nohuttan toz şekere kadar indirimli olarak alabilirsiniz.


• Nohut 6,45 TL
• Fasulye 15,95 TL
• Kuru incir 8,95 TL
• Kuş Üzümü 7,90 TL


Sizde bu ürünleri ekonomik fiyata almak isterseniz acele etmeniz gerekir. Çünkü bu ürünler stoklarla sınırlıdır. Ayrıca insertte kitaplık ve sandalye modelleri de özel fiyatta sunuluyor.


Etiketler

Alışveriş   A101 Aktüel