A101 Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte A101 10 Eylül Kataloğu

A101 10 Eylül 2020 indirim kataloğu açıklandı. Birbirinden kaliteli ürünler özel fiyat içeriği ile sizleri bekliyor. Fırsatları yakalamak için acele edin.

A101 Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte A101 10 Eylül Kataloğu

A101 10 Eylül 2020 kataloğu yayınlandı. Birbirinden kaliteli ürünler sizleri bekliyor. Fiyat ve kalite açısından en iyi ürünleri sizlerle buluşturan A101 ödeme kolaylığı ile de tüketicinin yanında yer alıyor. Elektronik ürünlerden diğer tüm seçeneklere kadar her ürüne kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Ürünleri temin etme aşamasında hızlı olmanız gerekir. Çünkü tüm ürünler stoklarla sınırlıdır. Bundan dolayı size en yakın mağazadan destek alabilirsiniz. A101 iade ve değişim konusunda da tüketicilere yardımcı oluyor. İlgili mağaza personeline başvuru yaparak işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. 


1-) Elektronik Ürünler

Bu hafta elektronik ürünlerde geniş bir seçenek bulunuyor. Televizyondan, laptop’a kadar tüm ürünlere ekonomik fiyatlara erişim sağlayabilirsiniz.


Televizyon Toshıba 2.799 TL olarak yer alıyor. Özellik bakımından gelişmiş olması ve taksit seçeneğinin bulunması tercih edilmesine olanak sağlıyor. Yeni bir televizyona ihtiyacınız varsa sizde hemen alım yapabilirsiniz. Televizyonlar ücretsiz montaj desteği ile veriliyor. Ayrıca tüm kredi kartlarına da taksit seçeneği yer alıyor. 


2-) Beyaz Eşyalar

Bu hafta A101 beyaz eşyada da indirim yapıyor. 450 litre hacme sahip buzdolabı 2.199 TL fiyatla yer alıyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti ile yer alıyor. Bulaşık makineniz yok ise almak için size büyük bir fırsat doğuyor. Fiyatı 1.499 TL ve 2 yıl boyunca da garantili.


Çalışma masası ve kitaplık da bu haftaki indirim listesinde yer alıyor. Çalışma masası 75 TL gibi bir rakamla sunulmaktadır. Kitaplık ise 79,95 TL. Hem de 4 raflı olması kullanımı daha öne çıkarıyor. Gardırop 3 kapalı fiyatı 299,95 TL. Taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.


Mutfak ürünlerinde de indirim oldukça fazla. Çelik termos 75 TL, Lav bardaklar 12,95 TL, Düdüklü tencere 79,95 TL rakamlarla sunuluyor. Sizde tercih ederek hemen alım yapabilirsiniz. Bu ürünlere ulaşma aşamasında hızlı olmanız yararınıza olacaktır. Çünkü tüm ürünler stoklarla sınırlıdır. Size en yakın mağazaya gidebilirsiniz. Transfer lisanslı ürünler 49,95 TL den başlayan fiyatlarla size ulaşıyor. Hepsi de kaliteli ve garantili bir şekilde yer alıyor. 


Etiketler

Alışveriş   A101 Aktüel