A101 20 Ağustos Aktüel Kataloğu! İşte Perşembe Günü Gelecek Ürünler

A101 20 Ağustos ürün kataloğu sizleri bekliyor. En yeni fırsatları takip edebilirsiniz.

A101 20 Ağustos Aktüel Kataloğu! İşte Perşembe Günü Gelecek Ürünler

A101 20 Ağustos ürün katalogları geniş bir ürün yelpazesi ile size sunuluyor. Elektronik ürünlerin yoğun olduğu bu Perşembe sizi birçok fırsat bekliyor. Fiyatların uygun olması alımı daha da kolaylaştırıyor. Sizde bu fırsatları takip edin ve kazançlı çıkın.

1-) Honor 9X Akıllı Cep Telefonu

Cep telefonunuzu değiştirmek veya yeni bir model almak istiyorsanız A101 20 Ağustos aktüel ürünlerini takip edin. Bu haftaki katalogda bu cep telefonu size özel fiyatı ile sunuluyor. Özellik açısından incelendiğinde kullanıcısını memnun eden tekniğe sahiptir. Bundan dolayı güvenle tercih edebilirsiniz. Model 4 GB Ram özelliğine sahip olması daha hızlı bir kullanımı sunuyor. 128 GB dahili hafıza da oldukça yeterlidir. Fiyatı 2.699 TL gibi uygun bir fiyat avantajı ile sunuluyor. Yeni bir modele ihtiyacınız var ise mutlaka bu fırsatı kaçırmayın. 


2-) Uygun Fiyata Beyaz Eşya Fırsatı

Evinizde bulunan buzdolabınızı değiştirmek isterseniz A101 20 Ağustos fırsatları size yardımcı oluyor. SEG buzdolabı 1.399 TL gibi uygun bir fiyata sizi bekliyor. Piyasa şartlarına göre çok uygun bir fiyattır. Ayrıca soğutma sistemi de en yeni teknolojik donanıma sahiptir. Bunun için bu fırsata mutlaka göz atın. Ayrıca aynı markanın derin dondurucu da satışa sunuluyor. Fiyatı da 1.199 TL’dir. Modellerin her ikisi de A+ sınıfa sahip. Yani enerji harcamaları oldukça uygundur. 

3-) Diğer Fırsatlar Nelerdir

Cep telefonu aksesuarları arasında yer alan kulaklık, powerbank ve cep telefonlarına bağlanabilen akıllı bilek gibi modeller de A101 20 Ağustos Perşembe kataloğunda yer alıyor. 10.000 amber güce sahip olan powerbank fiyatı 109 TL’dir. Piyasa şartlarına göre oldukça uygun.


Overlok makinesi de bu haftaki katalogda bulunuyor. 2 yıl Singer garantisi ile sunulan ürün özellikli olması ile öne çıkıyor. 999 TL gibi ekonomik fiyatı bulunması ilgili işinizi daha hızlı yapmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için güvenle tercih edebilirsiniz.


Televizyon fırsatlarında 2 adet farklı bir model sizi bekliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulumla satışa sunulan bu modeller internete bağlanma ve diğer dijital platformları da seyredebilme gibi imkanı sağlıyor. Etiketler

Alışveriş   A101 Aktüel