A101 1 Ekim Aktüel Ürün Listesi Yayınlandı! İşte Gelecek Ürünler

A101 1 Ekim Perşembe gelecek ürünler listesi yayınlandı. En yeni ürünler sizleri bekliyor. İşte aktüel ürünler...

A101 1 Ekim Aktüel Ürün Listesi Yayınlandı! İşte Gelecek Ürünler

A101 1 Ekim 2020 aktüel ürün listesi açıklandı. Gelen ürünler arasında teknoloji ön planda yer alıyor. Sizde bu fırsatlardan ve indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz. Tüm ürünler stoklarla sınırlı olduğu için acele etmeniz gerekiyor. Tüm mağazalardan ilgili ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. İade veya değişim içinde mağaza personelinden destek alabilirsiniz. 


1-) Gelecek Ürünler

sahip olan modelin fiyatı 1.899 TL olup taksitli alabilme imkanınız bulunuyor. Daha uygun bir model ve fiyat arıyorsanız 899 TL SUNNY garantili modeli tercih edebilirsiniz. Ödeme kolaylığı ve taksitlerden de yararlanabilirsiniz.Bu haftaki aktüel ürün listesinde cep telefonu da bulunuyor. Reeder P13 Blue cep telefonu 1.299 TL ile satışa sunuluyor. Şarj 4080 mAH güce sahiptir. Bundan dolayı tercih edebilirsiniz. Yüz tanıma ve parmak okuma özelliği bulunur.

Elektronik ürünler arasında taşınabilir şarj cihazı da bulunuyor. 10.000 mAH güce sahip olan model 79,95 TL farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Harici hard disk arayışınız var ise bu haftaki ürünlerde bulabilirsiniz. 339 TL 1 TB harici diski hemen satın alabilirsiniz.Beyaz eşya ihtiyacınız var ise 2.699 TL buzdolabı A sınıfı enerji ile sunuluyor. Ayrıca fırında bu haftaki indirim listesinde yer alıyor. Fiyatı ise 1049 TL taksitli olarak alabilme imkanınız bulunuyor. Bu ürünlerde teslimat ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda montaj hizmeti de ücretsiz olarak sunuluyor. Sizde tercih ederek satın alabilirsiniz.Mikrodalga fırın 489 TL, dik süpürge 199 TL ve el mikseri 69,95 TL satışa sunuluyor. Tüm ürünler garantili bir şekilde yer almaktadır. Bundan dolayı güvenle tercih edilebilir.

Mutfak ürünlerinde de indirim bulunuyor. Tencere setleri özel tasarım ve modelleri ile dikkat çekici. Tencereler 75 TL den satışa sunulmaktadır. Granit tava ise 45 TL olarak karşınıza çıkıyor. Izgara tava 69,95 TL satın alabilirsiniz. Sizde bu fırsatları yakalamak isterseniz hemen bir A101 mağazasına uğrayın. 


Etiketler

Alışveriş   A101 Aktüel