A101 08 Ekim Aktüel Ürün Listesi! Perşembe Gelecek Ürünler

A101 yepyeni ürünleri ile 8 Ekim Perşembe günü tüketiciler ile buluşuyor. Bu haftaki ürünlerde elektronikler ön planda yer alıyor.

A101 08 Ekim Aktüel Ürün Listesi! Perşembe Gelecek Ürünler

A101 yepyeni ürünleri ile 8 Ekim Perşembe günü tüketiciler ile buluşuyor. Bu haftaki ürünlerde elektronikler ön planda yer alıyor. İhtiyacınız var ise özel fiyat seçeneklerinden yararlanabilir ve ödeme kolaylıkları ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. 


1-) Elektronik Ürünler

8 Ekim Perşembe günü gelecek ürünler arasında televizyonda bulunuyor. Toshıba televizyon ücretsiz montaj hizmeti ile satışta yer alıyor. Fiyatı da oldukça uygun olup 2.499 TL’den satılıyor. 3 yıl garantili olan bu ürün ekonomik olarak oldukça iyi.

Evinizde veya ofisinizde kullanım sağlayabileceğiniz yazıcı da bu hafta indirimli ürün listesinde bulunuyor. Epson yazısı tarayıcı ve fotokopi olarak kullanılabiliyor. Fiyatı ise 999 TL’dir. Siparişi vererek mağazadan teslim alabilirsiniz. 


2-) Cep Telefonu


Bu haftaki listede cep telefonu da bulunuyor. Honor 9X cep telefonu 2.599 TL fiyatı ile sizi bekliyor. Özellik bakımından gelişmiş olan bu model 4000 maH batarya gücüne sahiptir. Buda oldukça başarılı bir özellik olarak karşınıza çıkıyor.

Beyaz eşya ihtiyacınız var ise mutlaka A101 mağazalarına uğrayın. 7 kilo kapasiteye sahip çamaşır makinesi 1.199 TL den satışa sunulmuştur. A ++ sınıfı olması enerji açısından oldukça verimli bir özellik olarak karşınıza çıkıyor. 2 Yıl garantilidir.Otomobiller için tüm ürünler bu hafta A101 mağazalarında bulunuyor. Araç içi yol ve kayıt kamerası 169 TL den sizleri bekliyor. Özellikli olan bu ürün sayesinde maksimum verim elde edebilirsiniz.

Oto sürgülü kol dayama özel tasarımı ile oldukça konforlu bir kullanıma sahiptir. Ürünün fiyatı ise 69,95 TL dir. Dijital lastik basın ölçer her araçta olması gereken bir üründür. Ürünün fiyatı 24,95 TL dir.

Aracınızın içini süpürmek istediğinizde bu hafta gelen araç tipi el süpürgesini 49,95 TL ye satın alabilirsiniz. Emiş gücüde oldukça başarılıdır. Lastik tamir kiti 16,95 TL, dijital hava kompresörü 99,95 TL’dir. Tüm bu ürünleri isterseniz taksitle de alabilme imkanınız bulunuyor.

A101 de iade ve değişim yapmak isterseniz de mağaza personelinden destek almanız yeterli olacaktır. 


3-) Tüm Liste


Etiketler

Alışveriş   A101 Aktüel